Drukāt

27.maijā notiks Elektronisko iepirkumu sistēmas attālinātais seminārs

2020-05-12

Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī un ievērojot pulcēšanās ierobežojumus, Valsts reģionālās attīstības aģentūra šī gada 27.maijā plkst.10.00 Elektronisko iepirkumu sistēmas Facebook lapā rīko attālināto semināru EIS e-pasūtījumu apakšsistēmas lietotājiem – pircēju organizācijām.

5 padomi uzņēmējiem e-rēķinu ieviešanā

2020-04-03

E-rēķinu izmantošana ir mūsdienīga un ilgtspējīga uzņēmumu darbinieku ikdienas prakse, kas nodrošina operatīvu, ērtu un drošu naudas plūsmu organizēšu, un ir vienlīdz noderīga gan uzņēmumam, gan klientiem, gan sadarbības partneriem vai piegādātājiem. Tādēļ LIKTA sniedz padomus un palīdz uzņēmējiem izprast e-rēķinu būtību, un, kā tos integrēt uzņēmuma ikdienā, akcentējot uzņēmēju ieguvumus. LIKTA ir apkopojusi būtiskākos padomus, kurus uzņēmumu vadītāji var izmantot savā labā un pielāgot sava uzņēmuma vajadzībām.

Informācija par dokumentu pieņemšanu dalībai Elektronisko iepirkumu sistēmā
 

2020-04-23

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar Covid-19 vīrusu, Valsts reģionālās attīstības aģentūra līdz ārkārtas situācijas beigām pārtrauc pieteikumu pieņemšanu klātienā un klātienes konsultācijas.

Dokumentus var iesniegt:
- elektroniski parakstītus ar e-parakstu nosūtot uz: pasts@vraa.gov.lv;
- e-adresē;
- pa pastu.
Konsultācijas: 66155511

Aicina izmantot e-pārvaldes iespējas, lai samazinātu nepieciešamību apmeklēt iestādes klātienē

2020-03-12

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūra atgādina par e-pārvaldes priekšrocībām un aicina iedzīvotājus šajā laikā aktīvāk izmantot drošas saziņas iespēju – valsts pakalpojumus pieteikt un saņemt elektroniski. Tāpat VARAM aicina iestādes aktīvāk izmantot elektronisko saziņu ar iedzīvotājiem, tai skaitā – lietojot e-adresi. Izmantojot digitālās iespējas formalitāšu kārtošanā samazinās tieši kontakti ar apkārtējiem, kas, savukārt, ļauj labāk pasargāt sevi un tuviniekus.

Tiek izsludināts projektu konkurss aktivitātē "Sabiedrības vides apziņas veicināšana medijos"

2020-03-09

Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) padomes 2020. gada 28. februāra sēdes lēmumu, izsludina projektu konkursu aktivitātē “Sabiedrības vides apziņas veicināšana medijos”.

Notikumu kalendārs