Drukāt

Informācija par dokumentu pieņemšanu dalībai Elektronisko iepirkumu sistēmā
 

2020-03-13

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar Covid-19 vīrusu, Valsts reģionālās attīstības aģentūra no šī gada 13. marta līdz 14. aprīlim pārtrauc pieteikumu pieņemšanu klātienā un klātienes konsultācijas.

Dokumentus var iesniegt:
- elektroniski parakstītus ar e-parakstu nosūtot uz: pasts@vraa.gov.lv;
- e-adresē;
- pa pastu.
Konsultācijas: 66155511

Aicina izmantot e-pārvaldes iespējas, lai samazinātu nepieciešamību apmeklēt iestādes klātienē

2020-03-12

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūra atgādina par e-pārvaldes priekšrocībām un aicina iedzīvotājus šajā laikā aktīvāk izmantot drošas saziņas iespēju – valsts pakalpojumus pieteikt un saņemt elektroniski. Tāpat VARAM aicina iestādes aktīvāk izmantot elektronisko saziņu ar iedzīvotājiem, tai skaitā – lietojot e-adresi. Izmantojot digitālās iespējas formalitāšu kārtošanā samazinās tieši kontakti ar apkārtējiem, kas, savukārt, ļauj labāk pasargāt sevi un tuviniekus.

Tiek izsludināts projektu konkurss aktivitātē "Sabiedrības vides apziņas veicināšana medijos"

2020-03-09

Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) padomes 2020. gada 28. februāra sēdes lēmumu, izsludina projektu konkursu aktivitātē “Sabiedrības vides apziņas veicināšana medijos”.

Žurnāls “Iepirkumi” aicina piedalīties Iepirkumu Gada konferencē  "Zaļā iepirkuma mīti un patiesība"

2020-03-04

Jau ceturto gadu žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju aicina piedalīties Iepirkumu Gada konferencē  "Zaļā iepirkuma mīti un patiesība".

Tiek izsludināts projektu konkurss aktivitātē "Sadarbības projekti vides politikas veidošanai un īstenošanai"

2020-02-18

Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) padomes 2020. gada 13. februāra sēdes lēmumu izsludina projektu konkursu aktivitātē “Sadarbības projekti vides politikas veidošanai un īstenošanai”.

Žurnāls “Iepirkumi” un “Iepirkumu Gada balvas” organizatori aicina ar iepirkumiem saistītām pusēm pieteikt pretendentus "Iepirkumu gada balvas 2019" nominācijām !

2020-02-05

Gada balvas laikā tiks pasniegtas godalgas 10 nominācijās:

  • Ieguldījums publisko iepirkumu attīstībā,
  • Gada iepirkumu speciālists pasūtītājiem,
  • Gada iepirkumu speciālists piegādātājiem,
  • Gada pasūtītājs preču un pakalpojumu jomā,
  • Gada pasūtītājs būvdarbu jomā,
  • Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā,
  • Gada piegādātājs būvdarbu jomā,
  • Gada iepirkums,
  • Gada zaļākais iepirkums preču un pakalpojumu jomā,
  • Gada zaļākais iepirkums būvdarbu jomā.

LIFE programmas ekonomiskais pienesums Latvijā

2020-02-04

Kopš 2001. gada Latvijā darbojas LIFE programma, un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti jau 50 vides un klimata projekti. LIFE programma ir Eiropas Komisijas finanšu instruments, kas paredzēts vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas Savienības vides un klimata politikas īstenošanu, attīstību un aktualizēšanu, piešķirot līdzfinansējumu projektiem, kas atbilst LIFE programmas mērķiem un sniedz papildus pievienoto vērtību Eiropas Savienības līmenī.

Iznācis Valsts reģionālās attīstības aģentūras 2019. gada statistikas apkopojums

2020-01-17

Jaunajā “e-Ziņas” numurā apkopota portālu Latvija.lv, VISS.gov.lv, Raim.gov.lv un GEOLatvija.lv 2019. gada statiskie rādītāji. No 2008. līdz 2019. gadam portālā Latvija.lv e-pakalpojumi uzsākti vairāk nekā 20 miljonu reižu, un unikālo lietotāju skaits pārsniedzis vienu miljonu. Jau otro gadu pēc kārtas visvairāk lietotais e-pakalpojums pēc to uzsākšanas reižu skaita ir E-iesniegums VSAA pakalpojumiem, bet pēc maksājumu summas un skaita -  Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu samaksa.

Līvānu novada pašvaldība iegūst titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2019”

2019-12-17

Noslēdzies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotais konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019”.  2019. gada 16. decembrī svinīgā pasākumā Latvijas Mākslas akadēmijā paziņoti konkursa rezultāti. Galveno balvu un titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2019” ieguvusi Līvānu novada pašvaldība, savukārt titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019”  plānošanas reģionu pašvaldību grupā ieguvušas Ludzas, Iecavas, Grobiņas, Ādažu un Smiltenes novadu pašvaldības.

Oficiālā elektroniskā adrese saņem IKT gada balvu “Platīna pele”

2019-12-05

Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese šodien saņēma IKT gada balvu “Platīna pele” nominācijā “Valsts digitālā transformācija”. Balvas “Platīna pele” tika pasniegta Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) gadskārtējā konferencē  “Zināšanu arēna”.

Notikumu kalendārs