Drukāt

Iepirkumu gada balva 2018

2018-10-02

Žurnāls “Iepirkumi” un “Iepirkumu Gada balvas” organizatori aicina ar iepirkumiem saistītām pusēm pieteikt pretendentus nominācijām!

Gada balvas laikā tiks pasniegtas godalgas 10 nominācijās – “Ieguldījums publisko iepirkumu attīstībā”, “Gada iepirkumu speciālists pasūtītājiem”, “Gada iepirkumu speciālists piegādātājiem”, “Gada pasūtītājs preču un pakalpojumu jomā”, “Gada pasūtītājs būvdarbu jomā”, “Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā”, “Gada piegādātājs būvdarbu jomā”, “Gada iepirkums”, “Gada zaļākais iepirkums” un "Iepirkumu simpātija".

Kandidātu atbilstību un balvu saņēmējus noteiks neatkarīga žūrija, kurā darbosies Finanšu ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.

Pasākums notiks jau trešo gadu kā pateicība un pagodinājums pasūtītājiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem.
Pasākuma pirmā daļa tiks veltīta konferencei, kurā dalībniekiem būs iespēja uzzināt aktualitātes par iepirkumu jomu un tās saistītiem jautājumiem.
Reģistrācija konferencei sāksies ar šā gada 7.novembri.
Vietu skaits konferencē ierobežots.

“Iepirkumu Gada balvu” un konferenci rīko žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju.

Papildus informācija:
Tīmekļa vietnē  http://bit.ly/IepGadaBalva
Informāciju sagatavoja Inga Ceplīte projekta “Iepirkuma Gada balva 2018” komunikācijas vadītāja.

image, 400x566px, 58.54 KB

 

 

Notikumu kalendārs