Drukāt

“Zaļā Visuma” ceļojums Igaunijā un Latvijā

2019-09-04

Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma 21. septembrī svinēs Eiropas sadarbības dienu un dosies “Zaļā Visuma” ceļojumā uz Tartu observatoriju, Igaunijā. Ceļojuma laikā varēs iepazīties ar resursu taupīšanas iniciatīvām gan Igaunijā, gan Latvijā. Maršrutos no Rīgas un Alūksnes ir iekļauti ar atkritumu šķirošanu un to tālāko izmantošanu saistītu objektu, tādu kā ZAAO Daibes poligons un Mostes viesstudija (MoKS) Igaunijā, apmeklējumi gidu vadībā.

Resursu taupīšanas kampaņas tādu projektu ietvaros, kā Atkritumu Māksla, Enerģijas Padoms, Gudra Enerģijas Kopiena un Zaļie publiskie pasākumi, organizē Igaunijas un Latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un privāti uzņēmumi pārrobežu sadarbībā. Sīkāk par ceļojuma laikā plānotām aktivitātēm var iepazīties šeit - https://estlat.eu/en/events/green-space-tour-2019.html

Pēcpusdienā Tartu observatorijā “Zaļā Visuma” ceļotāji no Igaunijas un Latvijas satiksies, lai paviesotos teleskopa tornī, iepazītos ar laboratorijām, piedalītos interaktīvā izstādē “Zaļais Visums”, pārbaudītu sava dzīvesveida zaļuma pakāpi un iesaistītos zibakcijās.  

Kontakti: Vineta Šnore, vineta.snore@estlat.eu / 29274310
Papildu informācija par vides izglītošanas projektiem - https://estlat.eu/en/estlat-results
Green Space Tour 2019 Facebook https://www.facebook.com/events/2385705235038164/
Eiropas sadarbības diena 2019 – www.ecday.eu

Notikumu kalendārs