Drukāt

Iznākušas jaunās VRAA "e-Ziņas"

2019-10-18

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis jaunais VRAA elektroniskais izdevums  “e-Ziņas”, kurā apkopota šī gada statistika par pirmajiem trīs ceturkšņiem no 2019. gada 1. janvāra līdz 30. septembrim.

Jaunās “e-Ziņas” publicē statistikas datus par valsts pārvaldes  e-pakalpojumu, publisko pakalpojumu un dzīves situāciju  skatījumu statistiku un  lietošanu portālā Latvija.lv. Informē par Vienotās pieteikšanās moduļa integrēšanu valsts iestāžu portālos, Maksājuma moduļa izmantošanu, dokumentu integrācijas vidi un datu apmaiņu starp valsts iestādēm, e-adresi, kā arī portālā RAIM.gov.lv pieejamo informāciju un ģeotelpisko datu tīmekļa pakalpju darbību portālā ĢeoLatvija.lv.

Elektroniskajā izdevumā publicēti visvairāk lietotie e-pakalpojumi -  pēc to uzsākšanas reižu skaita, maksājumu skaita un maksājumu summas. Pirmajās vietās e-pakalpojumi  E-iesniegums VSAA pakalpojumiem un Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu samaksa . 

Valsts reģionālās attīstības aģentūras e-Ziņas iznāk reizi ceturksnī. Valsts reģionālās attīstības aģentūra nodrošina un uztur portālu www.latvija.lv , www.viss.gov.lv , www.geolatvija.lv , www.eis.gov.lv , www.raim.gov.lv darbību un attīstību.


Notikumu kalendārs