Drukāt

Iznācis Valsts reģionālās attīstības aģentūras 2019. gada statistikas apkopojums

2020-01-17

Jaunajā “e-Ziņas” numurā apkopota portālu Latvija.lv, VISS.gov.lv, Raim.gov.lv un GEOLatvija.lv 2019. gada statiskie rādītāji. No 2008. līdz 2019. gadam portālā Latvija.lv e-pakalpojumi uzsākti vairāk nekā 20 miljonu reižu, un unikālo lietotāju skaits pārsniedzis vienu miljonu. Jau otro gadu pēc kārtas visvairāk lietotais e-pakalpojums pēc to uzsākšanas reižu skaita ir E-iesniegums VSAA pakalpojumiem, bet pēc maksājumu summas un skaita -  Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu samaksa.

Tā pat kā 2018. gadā, arī 2019. gadā skatītākais valsts pārvaldes pakalpojuma apraksts ir Slimības pabalsts un lasītākais dzīves situāciju apraksts  - Kā atgūt daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem.
No 2018. gada 1. jūnija līdz gada beigām e-adrese kopskaitā izveidota 11 381 valsts iestādēm,  juridiskām un fiziskām personām.

Vienotās pieteikšanās modulis ir integrēts 59 portālos, un maksājumu moduli izmanto 51 pakalpojumā.

2019. gada laikā portālam RAIM.gov.lv klāt nākuši 7017 jauni lietotāji.

Valsts reģionālās attīstības aģentūras elektroniskajā biļetenā “e-Ziņas”  pieejama informācija par portālu Latvija.lv , GEOLatvija.lv un VISS.gov.lv 2019. gada darbības statistiku salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem.   
Valsts reģionālās attīstības aģentūra nodrošina un uztur portālu www.latvija.lv, www.viss.gov.lv, www.geolatvija.lv, www.eis.gov.lv, www.raim.gov.lv darbību un attīstību.

2019.gada statistika

Informāciju sagatavoja:

Valsts reģionālās attīstības aģentūras
Portālu attīstības nodaļa

Notikumu kalendārs